سلام دوستان عزیز علاقمند به گهر سنگ و جواهرات

گالری جواهرات دست ساز سپهر جم اول اسفند ماه ۱۳۹۸ افتتاح شد.

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی محصول مورد نظر خود در صفحه اول و یا با مراجعه به لینک فروشگاه در منوی زرد رنگ بالای سایت به کلیه محصولات موجود در گالری دسترسی داشته باشید .

توضیحات سایز و جنس هر محصول در مقابل تصویر آن نوشته شده است .

اکثر محصولات دارای دو یا چند تصویر از نماهای مختلف رو برو / راست / چپ و … می باشند .

شما میتوانید چند محصول را با کلیک روی دکمه مقایسه و افزودن محصولات مورد نظر ؛ بطور همزمان در صفحه مقایسه محصول مشاهده کرده و سپس خرید بفرمائید .

هزینه کلیه محصولات بطور خالص و بدون محاسبه هرگونه هزینه مالیات و یا ارسال نوشته شده است لذا در در زمان محاسبه رقم نهایی فاکتور؛ در تهران و کلیه شهرستانها ۱۴ هزار تومان به رقم فاکتور شما افزوده میشود .

لطفا حتما آدرس دقیق پستی / شماره تماس موبایل در دسترس / کد پستی محل سکونت و نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده مرسوله را بطور دقیق در قسمت آدرس و توضیحات آن مرقوم بفرمائید .

درگاه بانکی زرین پال یکی از مطمئن ترین درگاههای بانکی اینترنتی کشور می باشد که به کلیه بانکهای کشور سرویس ارائه می دهد .شما میتوانید هزینه را با کیف زرین پال خود و یا هریک از کارتهای بانکی عضو شتاب پرداحت نمائید .

در صورتیکه در حین پرداخت با مشکل قطعی اینترنت مواجه شدید و نتوانستید پول را واریز کنید و یا حتی مبلغ از حساب شما کسر شد ولی خرید شما ناقص انجام شد پول شما حداکثر تا ۳ روز یعنی ۷۲ ساعت به حساب شما برخواهد گشت .

بازهم در صورت داشتن هرگونه نیاز به پشتیبانی سایت از شماره تلفنهای مندرج در صفحه بالای سایت و یا واتس آپ انها اقدام بفرمائید .

۰۹۱۹۰۶۸۴۵۰۰  , ۰۹۳۷۶۳۰۳۰۷۲  : زمان پاسخگویی واتس اپ حداکثر ۲۴ ساعت می باشد .